Možnosť aktívneho využitia voľného času 
a blízkosť prírody

Budúci obyvatelia vďaka vynikajúcej polohe bytového domu majú možnosť tráviť voľný čas v prírode so svojimi rodinami, priateľmi, zvieracími miláčikmi.

V blízkosti sa bude nachádzať detské ihrisko. Jednou z výhod tejto lokality mesta je aj možnosť dlhých prechádzok v lone prírody.

Lokalitu dnes laická verejnosť označuje za súčasť Stošíc, mestskej časti Liptovského Mikuláša. Historici však vedia, že v tejto oblasti žil do 18-teho storočia zemiansky rod Podhorányi z Podhorian. Osada pozostávala z približne desiatich drevených kúrií. Ich pozostatky sa našli aj pri archeologickom prieskume v roku 2019. V záujme zachovania historickej zmienky je dnes prístupová ulica zo sídliska Podbreziny pomenovaná Podhoranská.

Lokalita

Vďaka plnej občianskej vybavenosti Podbrezín, na ktoré majú Stošice - Podhorany priame napojenie, sa budúci majitelia môžu tešiť na dostupnosť škôl, pošty, supermarketu, gastro prevádzok, cukrárne a možnosti využitia športových voľno-časových aktivít.

KONTAKTUJTE NÁS

Zaujal vás projekt Stošice - Podhorany?

Kontaktujte nás, radi Vám ho predstavíme bližšie

Predajca investora

Predajca | stosice-podhorany.sk

Predajné miesto

Martinčeka 2
LIVE Center 7. podlažie
031 01 Liptovský Mikuláš

Vážime si Vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Napíšte nám